شرکت Regent Silverware Manufacturing تامین کننده مدرن کالاهای متعارف – تولید کننده حرفه ای محصولات آشپزخانه که توسط نسل جوان تاسیس و توسط آنها اداره میشود که توانسته اند  خود را به یکی از رهبران بازار تبدیل کنند و نامی آشنا برای مشتریان در این زمینه هستند که به عنوان تامین کننده اصلح هرگز فراموش نمیشوند.

این شرکت در هنگ کنگ مستقر است و کارخانه مواد اولیه جهت تولید در استان گوانگدونگ چین واقع شده است. دفتر مرکزی جهت بازاریابی و تدارکات در هنگ کنگ است که توسط پرسنل حرفه ای آموزش دیده و با تجربه اداره میشود.

لوارم پخت و پز غذا، ، سینی، مجموعه کامل لوازم آشپزخانه، جا شمعی، سبد میوه، سرو کننده های غذا، جام های نوشیدنی، و تمامی محصولات مورد نیاز جهت داشتن میز نهار خوری شیک و کامل از جمله محصولات شرکت ریجنت است که با کیفیت بالا که بخش جدایی ناپذیر این شرکت میباشد به مشتریان ارائه میشود. محصولات تحت نام تجاری Regent و REGENT INOX تولید و به فروشگاههای معتبر بین المللی فروخته می شوند. این شرکت همچنین با تهیه OEM / ODM  به صاحبان و تولید کننده های نام تجاری مختلف در اروپا و ایالات متحده، به طور کامل از فرآیند طراحی مفهوم، تهیه نمونه اولیه، ساخت ابزار و تولید محصولات نهایی، مراقبت کامل می کند.

این شرکت بسیار متعهد به ارائه محصولات قابل فروش است وبه طور منظم در نمایشگاه های محلی و خارج از کشور شرکت می کند. و در نتیجه اطلاعات به روزی جهت تولید مدرن و مطابق با نیاز مشتری از طریق نظرسنجی و جلسات و بحث های عمیق با مشتریان از سراسر جهان بدست می اورد.

کیفیت محصول و خدمات فروش نگرانی اصلی شرکت ریجنت میباشد و به طور کامل متعهد به کیفیت متناسب با استاندارهای جهانی برای هر قطعه از محصول است. رقابت سالم در بازار به همراه انعطاف پذیری و پاسخگویی حرفه ای به مشتریان از ویژگی های منحصر به فرد ما میباشد.

در طول سالها، سرمایه گذاری و تلاش های فراوانی برای پیشرفت تکنولوژی، بهبود تولید، گسترش ظرفیت و کنترل هزینه ها شده است. علاوه بر این، شرکت همواره قادر به حفظ کیفیت محصولات است. بنابراین، نام "Regent"  فراتر از یک نام تجاری است و نشانه "کیفیت با قیمت مناسب" برای مشتریانی که به دنبال یک شریک قابل اعتماد هستند.

شرکت Regent Silverware Manufacturing تولید کننده حرفه ای محصولات آشپزخانه که توسط نسل جوان تاسیس و توسط آنها اداره میشود که توانسته اند خود را به یکی از رهبران بازار تبدیل کنند و نامی آشنا برای مشتریان در این زمینه هستند که به عنوان تامین کننده اصلح هرگز فراموش نمیشوند.

لوارم پخت و پز غذا، ، سینی، مجموعه کامل لوازم آشپزخانه، جا شمعی، سبد میوه، سرو کننده های غذا، جام های نوشیدنی، و تمامی محصولات مورد نیاز جهت داشتن میز نهار خوری شیک و کامل از جمله محصولات شرکت ریجنت است که با کیفیت بالا که بخش جدایی ناپذیر این شرکت میباشد به مشتریان ارائه میشود. محصولات تحت نام تجاری Regent و REGENT INOX تولید و به فروشگاههای معتبر بین المللی فروخته می شوند.

logo-samandehi